E-commerce

Pomagamy odnaleźć się w świecie nowoczesnych technologii, oferując pełny zakres obsługi prawnej dla przedsiębiorców działającym na tym rynku. Jesteśmy zespołem prawników z wieloletnim doświadczeniem w zakresie stałej obsługi przedsiębiorców, ze szczególnym uwzględnieniem przedsiębiorców prowadzących handel w Internecie i szeroko pojętą działalność w sieci.

Nasi Klienci otrzymują od nas indywidualnie przygotowane, bezpieczne i wolne od klauzul niedozwolonych regulaminy sklepów internetowych, serwisów www, akcji marketingowych i konkursów. Opracowujemy także zgodne z prawem i praktyką GIODO zasady przetwarzania i ochrony danych osobowych Klientów i kontrahentów na podstawie pełnej i profesjonalnej dokumentacji w tym zakresie. Przygotowujemy analizę prawną funkcjonowania Państwa serwisu, we wszelkich jego aspektach, bieżące i fachowe doradztwo w całym zakresie Państwa działalności, monitoring stosowanych rozwiązań pod kątem aktualnych zmian w prawie oraz orzecznictwa zapewniający stałą aktualność dokumentacji pod względem przepisów prawa i praktyki sądów i organów administracji, minimalizacja ryzyka niekorzystnych decyzji GIODO, UOKiK i innych organów, ochrona praw autorskich i praw własności przemysłowej i wiele innych korzyści.

Nasza Kancelaria prowadzi serwis regualminywsieci.pl poświęcony rozwiązaniom prawnym dla branży e-commerce, ze szczególnym uwzględnieniem regulaminów i innych dokumentów dla serwisów i sklepów internetowych, jak również problematyki przetwarzania i ochrony danych osobowych w Internecie.

Comments are closed.